Vaizdo įrašų rinkodara / marketingas, kas tai yra ?

Ar žinote,kad sėkmingas vaizdo įrašo marketingas prasideda nuo patikimos rinkodaros / marketingo strategijos ? Mes jums pateiksime visas strategijas, kaip sužavėti klientų auditorijas trumpais video filmukais, kad pakeltumėte savo produktų ar paslaugų pardavimus.

Dabartiniame amžiuje pagrindinė priemonė, pakelti savo pardavimus yra vaizdo įrašų turinys. 2000-aisiais, tai įvyko Amerikoje su YouTube kanalo platforma, tais laikais buvo „VIRAL MARKETING“ virusinis vaizdo įrašo marketingas. Šiomis dienomis VERSLO KALVIS žino, kad vaizdo įrašų marketingą yra privalomą nauduoti savo verslui, kad ir kokią tu veiklą vykdytum.

Nuo 2020 metų Amerikoje praidėjo „Short Video Marketing“ turinio kūrimas. Tai yra trumpi video filmukai tiek YouTube,Instagram,TikTok. Tokie trumpi video filmukai gali jums sukelti emociją ir jūsų klientai nusipirks jūsų norimą paslaugą arba produktą.

VERSLO KALVIS parinkdamas gerą strategiją gali jums sukurti vaizdo įrašus, bei pakelti jūsų pardavimus per labai trumpą laiko tarpą, nes jei jūs nedarote video turinio reiškias jūsų produkto ar paslaugos nemato jūsų būsimi klientai.

Visu pirma vaizdo įrašų rinkodara / marketingas yra aiškus ir apgalvotas planas, bei strategija kokiais metodais bus kuriamas video turinys ir turinio platinimas. Tai turi būti nuoseklus darbas, kad patrauktų konkrečių žiūrovų dėmesį ir jie taptų jūsų klientais.

Jeigu turite savo verslą, tai žinokite jog vaizdo įrašų rindokara / marketingas yra svarbi dalis jūsų esamam verslui. Šiame amžiuje jūsų verslas negali egzistuoti, be video turinio rinkodaros / marketingo.

Ar žinote, kad 72% procentai žmonių teigia, kad apie jūsų paslaugą ar produktą, greičiausiai išgirdo nauduodamėsi vaizdo turinio medžiaga. Tai yra todėl, kad vaizdo turinio medžiaga greičiau sklinda, nei įprastas teksto formatas, bei emociškai labiau rezonoja potencialius klientus pirkti produktą ar paslaugą.

Faktas yra tas, kad žmonės pirmoje eilėje šio metu teikia video turiniui daugiau dėmesio nei įprastai. Net 90% žmonių pažiūrėję vaizdo įraša apsisprendžią pirkti produktą ar paslaugą daug greičiau, o 64% net yra linkę tą produktą ar paslaugą nupirkti čia ir dabar.

Tikriausiai girdėjote, kad 49% verslo pajamos yra didesnės vien todėl, kad parduodamos jūsų paslaugos ar produktas – pasitelkus vaizdo įrašų pakalbą. Tai reiškia kuo daugiau turinio to didesnė tikimybė, kad jūsų verslo pajamos eksponentiškai augs greičiau, nei naudojant įprastą marketingą.