VERSLO KALVIS

Skaitmeninio  marketingo verslo ekspertas, suteiks jums pilną informaciją, kaip reikia „promotinti“ jūsų verslą interneto padangėje ir pakelti savo pardavimus.

Jei tavęs nėra internete, tavęs nėra ir versle. Tas kuris nedalyvauja skaitmeninio amžiaus,  socialinėje erdvėje, to verslo amžius yra suskaičiuotas, nes jis patirs nesėkmę.

VERSLO KALVIS gimė todėl, kad kiekvienam verslininkui padėtu pakelti pardavimus ir jog jūs sužibėtumėte,  interneto erdvėje. 

Mes puikiai žinome, ko reikia jūsų verslui norint turėti geriausius pardavimus, skaitmeninio amžiaus versle.

Nuo A iki Z mes jums padėsime, jūsų skaitmeniniame versle. Sukursime, ne tik interneto svetainę, bet ir padarysime geriausią marketingą pagal amerikietiškos mokyklos pagrindus, tai ko niekas nedaro ir nedarė iki šiol.

To pasekoje yra TECHNIKA SODAMS, mūsų verslo partneris, kuris nuo visiško nulio pakėlė savo pajamas daugiau negu 6000€ per metus laiko.

MANTO LANGAI padidino klientų skaičiu ir daugiau kaip du metus nesirūpina klientų paieška.

BIONUTRA verslas, kuris naudojasi mūsų patarimais. Todėl greitu metu padarys geriausius pardavimus visoje LIETUVOJE, prekiaujant papildais.

Norite, kad jūsų verslas būtų puikiausiai išreklamuotas ? Tada kreipkitės į mus, nes mes žinome ką darome ir visada atsakome už savo paslaugas, bei žodžius.

VERSLO KALVIO tikslas – sukurti bendruomenę, kuri jums padės padidinti jūsų pardavimus ir skaitmenizuotis internetinėje erdvėje.

Su mumis galite susisiekti visais įmanomais būdais, kurie yra mūsų puslapyje.

Linkiu jums sėkmės ir pasirinkite mūsų paslaugas, nes mes tikime jūsų verslu.